‘Genieten met een grote G’ bij de Bollenstreek Classic!

Topsport for Life - DaphnevanLeuken-TFL-36 - Bollenstreek Classic 2016

Lisse, Eindhoven, 5 juni 2016 – Topsport for Life was ook in 2016 het goede doel van de Bollenstreek Classic. En ook deze keer maakten we van de gelegenheid gebruik om samen met onze gasten een hele mooie fietstocht te rijden en zo ook weer SAMEN een onvergetelijke dag te beleven! Na het startschot door onze ambassadeur Hans van Breukelen was het urenlang genieten met elkaar!

Bekijk hier de video die we hebben gemaakt van de dag:

Wij zijn RTV de Bollenstreek heel erg dankbaar voor hun hulp aan onze stichting. Maar ook Shimano heeft ons enorm gesteund door ons team te voorzien van nieuwe wielrenschoenen, fietshelm- en brillen. Daardoor waren alle fietsers van ons team voorzien van topspullen, deels ook met onze eigen KOGA-racefietsen, en zag het er ook nog eens heel mooi uit, wat weer bijdraagt aan ‘de beleving’ met elkaar!
Ook werd er een aardige cent bij elkaar gefietst door onze app Fundrunner te gebruiken en daarmee onze kilometers te laten sponsoren door bouAd Adviesgroep. Ook aan hun een heel groot ‘dankjewel’!

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *